Aşk Şimdi

6.4
Türkçe Altyazı
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Aşk Şimdi

Filmin Konusu:

Bir romandan uyarlanan film Aşk, Şimdi! son derece kaliteli bir şekilde işlenmiş ve romanı okuyanlar filmin ne kadar iyi olacağını tahmin etmiş olabilirler Yönetmenliğini üstlenen Ol Parker son derece aktif ve kaliteli bir film çekmiş ve bu film yönetmenin ikinci filmi olması da emeğinin her geçen gün film sayıları artıkça daha kaliteli ve aktif olarak karşılarına çıkacağını görebilirler. Oyuncu kadrosunu Dakota Fanning, Jeremy Irvine, Kaya Scodelario, Olivia Williams, Paddy Considine, Joe Cole, Patrick Baladi, Franz Drameh gibi isimlerin oluşturduğu film de her durumu çok iyi yansıtarak verilen karakterleri çok iyi ele almışlarıdır. Aşk, Şimdi! – Now Is Good Türkçe Altyazılı izle
 
Bir hasta kadının ölüme az kalan vaktinde aşkını ve duygularını tek sevdiği adam ve ona karşı son anlarını ve aşkını son noktaya çıkardan adamın ona karşı hisleri bütünleşir. Kızın hastalığı ölüme az kalması ve bunu bilmesi ona karşı sevdiğinin şevkatinin bundan olduğunu düşünebilir ama gerçekten çok düşünceli ve aşkını ona bağlayan bir adam olduğunu da zamanla anlayacaktır. Aşk, Şimdi! – Now Is Good Full HD izlemeniz için güncellenmiştir.
 
İzleyici Yorumu:Bir hastalığın bu kadar ön planda olması ve filme bu kadar iyi uyarlanması gerçekten dramatik sahneleri ile bizi çok ekledi izlenmesi gereken ve izlerken keyif alacağınız en iyi filmler listesinde ve izlerken size en iyi dakikalar yaratacak filmler başında gösterebilirim.
Vkfilmizle.net Puanı: 6.7/10
Sinemalar.com Puanı: /10

Aşk Şimdi” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.